Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


O nás
O nás

O nás

 

3D tlač pomocou technológie FFF – teda postupným pridávaním materiálu do preddefinovaných vrstiev za pomoci tlačovej trysky - je technológia, ktorá bola pôvodne vyvinutá a používaná najmä pre modelovanie a výrobu prototypov pre výrobné aplikácie. V poslednej dobe sa však vďaka dnes už dobrej dostupnosti menších, lacnejších domácich a firemných 3D tlačiarní využíva táto technológia pri omnoho väčšom počte aplikácií – od výroby menších postavičiek a hračiek pre deti, cez tlač rôznych pomôcok a potrieb pre domácnosť, hobby a šport, až po komerčné využitie v odboroch designu, architektúry, či umenia.

Internetový obchod www.filamenty.sk má za cieľ poskytnúť všetkým našim zákazníkom kvalitné a cenovo výhodné tlačové struny do týchto 3D tlačiarní. Všetky naše produkty sú vyrábané v EU a spĺňajú dôležité kritériá, ktoré sú pri spracovaní plastov kladené hlavne na stálosť dodávaných rozmerov a na zdravotnú nezávadnosť pre konečných užívateľov. Jednoduchý systém objednávania, platby a doručenia Vášho filamentu, ako aj prehľadnosť skladových zásob, Vám ušetrí čas a prinesie pocit istoty dostupnosti ponúkaného sortimentu.

Medzi našimi dodávateľmi filamentov nájdete spoľahlivých európskych výrobcov, ktorý používajú najmodernejšie sofistikované systémy kontroly kvality vyrábaných filamentov, čo Vám prinesie jednoduchšie ovládanie a nastavenie Vašej 3D tlačiarne a umožní vytvoriť krajšie a kvalitnejšie objekty, ktoré Vám prinesú radosť a uspokojenie.

V blízkej budúcnosti nájdete v našej ponuke aj rôzne potreby pre 3D tlač a 3D skenovanie - vrátane kompletných 3D tlačiarní, 3D pier pre deti a mládež, ako aj 3D skenerov, umožňujúcich replikovanie skutočných objektov za pomoci 3D tlače. V sekcii “Služby” si taktiež môžete objednať vytlačenie Vášho modelu na našich 3D tlačiarňach.